Shitet Banesa ne Hyrje Fush Kosoves SIMENTRONIX

Shitet nga: Agjencioni Prishtina City Dje 23:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Kompelksi Simentronix
Sipërfaqe: 88 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa ne Zonen Indrustriale Prishtin - Fush Kosov - Kodi 0246

Lokacioni: Kompleksi Simentronix

Siperfaqe 88 m2

Kati 5

Renditjet:

- 2 Dhoma Gjumit
- Sallon
- Kuzhin
- Banjo
- Koridor
- Teras

Posedon:

- Uj 24 or
- Parking para Objektit
- Parking Nentoksor
- 2 Lifta
- Sigurim Fizik dhe me Kamera 24 or
- Nxemje Qendrore

Çmimi €59.000

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim