Shitet Banesa ne K.e Diellit me dy dh.gj.te Xham..

Shitet nga: Begu 17 Nën 12:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne kodren e diellit te Xhambazet ne katin e katert 60m2 eshte e renovume me renditje dhomen e dites me kuzhin, dy dhoma te gjumit, koridor, banjo dhe ballkon Cmimi 55.000 e
Begu viber +377 44 911 357
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim