Shitet Banesa ne Kalabri Kompleksi Llesna - 0638

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjencioni Prishtina City 09 Mar 20:59 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

870 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Kalabri Kompleksi Llesna
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa ne Kalabri - Kodi 0638

Lokacioni: Kompleksa Riera - Llesna

Siperfaqe: 70 m2

Kati 3

Renditjet:

- 2 Dhoma Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- Ballkon

Posedon:

- Nxemje Qendrore
- Uj 24 H
- Lift
- Mirembatje te Hymjes

- Objekti ka standarde te larte dhe e ndertuar me materialet me cilesore ne treg.

Çmimi 870 Euro m2

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com

Banes ne Shitje

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim