Shitet Banesa ne Lagjen e Spitalit - ROYAL- K 0509

Shitet nga: Agjencioni Prishtina City Sot 13:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Lagjen e Spitalit Kompleksi ROYAL
Sipërfaqe: 58 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa me ne Lagjen e Spitalit - Kodi 0509
Lokacioni: Kompleksi Royal
Siperfaqe: 58 m2
Kati 6
Renditjet:
- Dhom Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- Ballkon
Posedon:
- Nxemje Qendrore ( me termokos )
- Lift
- Uj 24 H
- Mirembatje te Hymjes
- Banesa posedon leje ndertimit dhe eshte e legalizuar.
Çmimi €50.000
Agjencioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjencioni per patundshmeri prishtina
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim