Shitet Banesa ne Rrugen B - Kopleksi Royal

Shitet nga: Prishtina Estate 09 Pri 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 88 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Rrugen B - Kopleksi Royal që ka 88m2. Banesa ka: sallon të madh me kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 1 banjo, ballkon, ngrohje qendrore (të qytetit), dhe ësht në katin e Tetë . Për më shumë na kontaktoni në këta Nr. telefoni ose ne web faqen tone.....

038 / 500 - 111
045 / 774 - 477
www.prishtinaestate.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim