Shitet Banesa ne ULPIAN

Shitet nga: zgjidhja 08 Gsh 19:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: ULPIAN
Sipërfaqe: 44 m2
Për vendbanimin: Rinovuar
Komuna: Prishtinë
Shitet banes ne Ulpian ne C3, ne katin e 1
Banesa posedon 44 m2 me dokumente qe permban
1 dhome dites me kuzhine dhe nje dhome gjumi dhe banjo.Banesa eshte komplet e renovuar.
Cmimi 70.000 i negociushem

Kontakti:
045 558 533
049 313 444
email:zgjidhja.ks@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim