Shitet Banesa ne Ulpiane me dy dhoma gjumi

Shitet nga: Begu 14 Gsh 15:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa ne Ulpiane ne katin e pare 60m2 ne vendim me renditje Sallonin me kuzhine, dy dhoma gjumi, koridor, banjo dhe ballkoni

Begu +377 44 911 357
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim