Shitet Banesa ne Ulpiane ne katin e dyte

Shitet nga: Begu Dje 13:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

41 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 30 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ose edhe mund te leshohet me qera ne Ulpiane me 30 m2 ne katin e dyte me renditje Salloni, kuzhina me trapezari koridori dhe banjo
Begu viber +377 44 911 357
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim