Shitet Banesa ne Ulpiane ne rrugen kryesore

Shitet nga: Begu Sot 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Ulpiane ne rrugen kryesore 48m2 ne katin e 2-te, me renditje dhomen e dites me kuzhine, dhomen e gjumit, koridor, banjo dhe dy ballkona Cmimi 75.000eBegu +377 44 911 357
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim