Shitet Banesa ne bregun e diellit,b.e bardha

Shitet nga: Banesa Dje 13:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

42 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 46 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne bregun e diellit, banesat e bardha,kati i par,45.57 m2 ne vendim,me renditje,salloni,kuzhina me trapezari dhe ni krevat,1 ballkon,shpajzi,koridor,banjo,Cmimi 42,000 euro,i negociushem pak.Burim viber +377 45 83 93 03
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim