Shitet Banesa te Beni Dona Kati 3 -Lakrishte

Shitet nga: Toni 16 Tet 12:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 090 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lakrishtë - Prishtinë (afer sheshit "Bill Clinton"
Sipërfaqe: 79 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet tek "Beni Dona" - Kompleksi "Donika II" - Kati i III-te i banimit.
Banesa ka pamje kah sheshi "Bill Clinton".
Ka dy dhoma gjumi dhe nje dhome te ndejes se bashku me kuzhine.

Çmimi per 1 m² eshte 1,090€ ( i negociushem).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim