Shitet Banesa te Qafa - Kodi 0470

Shitet nga: Agjencioni Prishtina City 12 Dhj 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Qafa afer VV
Sipërfaqe: 93 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa te Qafa - Kodi 0470

Lokacioni: Mbrapa kafeve te vogla afer VV dhe Postes

Siperfaqe: 93 m2

Kati 2

Renditjet:

- 2 Dhoma Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- Wc
- 2 Ballkona

Posedon:

- Nxemje Qendrore
- Uj 24 H
- Parking
- Mirembatje te Objektit

Çmimi 850 Euro m2

Agjencioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjencioni per patundshmeri prishtina
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim