Shitet Banesa tridhomshe ndertim i vjeter Banesa..

Shitet nga: Begi 17 Krr 11:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

102 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 82 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa tridhomshe ne bregun e diellit te Ambullanta 82m2 ne vendim me renditje Sallonin,trapezarin kuzhinen, dy dhoma gjumi, dy banjo, dy ballkona me pozit nga lindja Cmimi 102.000 pa mobilje 105.000 komplet me mobilje dhe banesen nji dhomshe ne te njejtin kat perball njera tjetres 32m2 me renditje sallonin, kuzhinen, trapezari, dhe ballkon 38.000euro komplet me mobilje dhe shitet Garazha 13m2 qe eshte pran banesave Cmimi 10.000 euro


Begu +377 44 911 357
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim