Shitet Garsionera ne Ulpian 1050 Eu/m2 negociohet

Shitet nga: zgjidhja 04 Gsh 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 050 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Ulpian
Sipërfaqe: 32.28 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet garsionera ne Ulpian te
banesat e yu programit,
Banesa gjendet ne katin e 5 dhe permban 32.28m2 me dokumentacion te rregullt

Cmimi per m2 1050 i negociushem

Kontakti:
045 558 533
049 313 444
email.zgjidhja.ks@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim