Shitet Garsonierka ne Qender te Prishtines#Delta

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Delta 03 Gsh 19:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

38 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 36 m2
Komuna: Prishtinë
shitet garsonierka me qera ne qender te prishtines ne rr. bajram kelmendi
gjendet ne katin e 3 dhe eshte njedhomshe, ka edhe nje shpajz
ka siperfaqe neto prej 36 m2 ndersa bruto 42 m2
ka leje te ndertimit dhe eshte e pranuar teknikisht
nr per kontakt 044 249 654 dhe 045 588 135
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim