Shitet Zyre përballë Swiss Diamond Hotel

Shitet nga: EuroLex Estate 12 Krr 12:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: rr.Tringe Ismajli
Sipërfaqe: 28.75 m2
Për vendbanimin: Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Shitet zyre në qendër të Prishtinës, rr.Tringa Ismajli ( perballë Swiss Diamond Hotel) në katin perdhesë.

Zyra posedon 2 dhoma dhe një banjo.
E rinovuar tërësisht dhe e mobiluar si në foto.

Ka siperfaqe 28 m2 dhe është shumë e shfrytezueshme.
Ka dhe ballkonin i cili mund të shfrytëzohet edhe për hyrje dytësore.

Cmimi: 110,000 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim