Shitet apartamenti në Golem-Durrës

Shitet nga: Ilir 26 Krr 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

11 350 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Golem-Durres
Sipërfaqe: 29 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet apartamenti në Golem-Durrës me sipërfaqe 29 m2 (bruto). Gjendet ne Hotel Ulpiana, rruga "Bulevardi i Palmave" Kati IV-te, në afërsi te komunës Golem,ne pjesën ku është e banuar dhe mund te shfrytëzohet gjate 4 stinëve. Ka klimatizim dhe shitet e mobiluar. Banjo me dritare.
Bartja te pronari i ri behet sipas procedurave ligjore, pra edhe për shtetasit e Kosovës. Kompensimi mund te behet pjesërisht edhe me veture.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim