Shitet banesa

Shitet nga: Bekim 20 Krr 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ulpiane soliteri 2 banesa 51 te Fontana
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa ne Ulpiane soliteri -II- Kati 12 nr. 51 Pa ndermjetesim,
Banesa është ne nje vend shume te mire dhe ka pamje shume te bukur ku shifet i gjithe qyteti park rretheqark dhe park per femije.
Banesa ka kete renditje: nje sallon, nje dhome gjumi, kuzhine, banjo dhe ballkon, ashensori eshte ne funksion dhe ne gjendje te rregullt me kartel.
Per te dhena ma te hollesishme na kontaktoni ne kete nr. 045 610 647
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim