Shitet banesa 103m2 ne Lagjen Dardania

Shitet nga: Omega 28 Tet 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 350 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 103 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 103m2 ne Lagjen Dardania, perballe stacionit te autobusave.
Banesa eshte ne katin e dyte, ka nje dhome te dites, kuzhine, tri dhoma te gjumit, dy banjo, tri ballkone dhe bodrumin.
Çmimi eshte 1350 euro per m2.
Na kontaktoni ne nr: 044518550 / 045401212
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim