Shitet banesa 109m2 mbrapa Hotel Sirius

Shitet nga: Omega 19 Qer 11:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Tring Smaili
Sipërfaqe: 109 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kat në çati
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 109m2 mbrapa Hotel Sirius.
Banesa eshte ne katin e 7(shtate),ka dhome dite,kuzhine,tri dhoma gjumi,dy banjo,shpajz,dhe ballkon.
Banesa eshte ne katin e fundit (penthouse)
Çmimi eshte 1000euro per m2.
Per me shum informata kontaktoni ne nr:
:044 518 550 /045 40 12 12
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim