Shitet banesa 111m2 kati i 1 re ne Bregu e Diellit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Dion Sot 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 111 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 95m2, banim dhe 16m2, Terasa, kati i parë ndërtim i Famis-Co në lagjen Bregu i Diellit, përballë banesave të Bardha. Banesa është ndërtim i ri e gatshme dhe ka këtë përbërje:
- qëndrimi ditor
- kuzhina me trapezari
- 2 dhoma të fjetjes
- banjo
- toalet
- koridor
- ballkon i madh
Objekti ka ujë 24orë, parking të mjaftushëm, ashensor modern.
Qmimi është 65.000 euro,

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim