Shitet banesa 134 m2 ne Dardani Kati 3

Shitet nga: Fara 29 Gsh 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 134 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh
Komuna: Prishtinë
Banesa ka 1 sallon,1 kuzhine ,3 dhoma fjetjes,2 banjo,2 terasa dhe podrumi 8 m2 .Banesa gjindet ne lagjen Dardania ka perballe parkun dhe eshte me 2 nivele .Qmimi eshte me marreveshje .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim