Shitet banesa 165m2

Shitet nga: imc 16 Mar 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

125 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 165 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte 165m2 ne katin e 6 ne ne kompleksin ALKO IMPEX GC ne rrugen B, Breg Diellit (Mati1).
Renditja: sallon me kuzhine me hapsir te madhe dhe ndaras, terase prej sallonit, koridor me hapsir per orman jakneve dhe kpucave, shpajz, wc, pastaj vjen privatsia me 3 dhoma gjumi, banjo e madhe dhe terase me dalje prej 2 dhomave.
Sa i perket kvalitetit dhe gjerave tjera vizitone facebook-un e inginierit Sheqir Mehmet Zeneli, i keni te gjitha fotot e postume nga germimi dheut deri ne finalizim.
Kompleksi eshte me leje ndertimore e leshuar nga Komuna e Prishtines.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim