Shitet banesa 2 dhomshe 50m2 K.2 lagja Spitalit

Shitet nga: Kosova Immobilien Sot 23:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

42 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Mbrapa Royal-it
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen e Spitalit (mbrapa Royal-it), me sipërfaqe 50m2, kati 2-të. Banesa ka sallon me kuzhin, 1 dhom gjumi, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka leje ndërtimi, parakontrata bëhet te noteri. Banesa përfundon në tetor 2016.


Ndertim i ri.
Çmimi: 42.500€.


+377/ 49701212 (VIBER)

044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim