Shitet banesa 3 dhomëshe 91m2 kati 4 Mati 1

Shitet nga: Kosova Immobilien Sot 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

66 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Mati 1
Sipërfaqe: 91 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen Mati 1(afër Fitores), me sipërfaqe 91m2, kati 4-tër. Banesa e ka sallon me kuzhinë 2 dhoma te gjumit, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor. E gatshme për banim. Me dokumenta ne rregull, shitet pa mobile.Ndërtim i ri.
Çmimi: 66.000€.


044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim