Shitet banesa 3 dhom ne Dardani te Viva e vjeter.

Shitet nga: Banesa 19 Tet 13:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

115 000 EUR   140 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 108 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Dardani te Viva e vjeter,kati i par, me renditje, Salloni, kuzhina me trapezari dhe ballkon, 3 dhoma gjumi, banjo + wc, parahymje me shpajz, boj ndrrim me banese ne f.kosove.

Burim viber +377 45 83 93 03
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim