Shitet banesa 3 dhomshe 61m2 në Aktash

Shitet nga: Agjensioni Dion 28 Dhj 12:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

64 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 61 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 61m2, në katin e 10-të, në Aktash afer Menzes se Studentave. Banesa është ndërtim i vjetër dhe ështe e renovuar. Banesa ka këtë renditje hapësirash:
- salloni me kuzhinë
- 2 dhoma të fjetjes
- shpajzi
- banjo
- ballkon
Posedon dokumentacion të rregullt. Lifti funksionon rregullisht.
Qmimi është 64.000 euro,
Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dioni-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim