Shitet banesa 3 dhomshe 89m2 kati 5 Kodra Diellit

Shitet nga: Agjensioni Kosova Immobilien 19 Pri 22:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

89 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 89 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen Kodra e Diellit (Banesat e Bardha, te Gjamija), me sipërfaqe 89.66m2, kati 5-të. Banesa ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma të fjetjes, 2 shpajza, banjo, ballkon dhe 2 korridora.Ndertim i vjetër.
Çmimi: 89.000€.


+377/ 44245454 (VIBER)


044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim