Shitet banesa 4 dhomeshe 110m2 ne Bregun e Diellit

Shitet nga: Agjensioni Dion 13 Dhj 16:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 110m2, 4 dhomeshe ne katin e 2-te ne Bregun e Diellit. Banesa ështe ndertim i ri, ka orientimin Jug-Perendim, e gatshme per banim,ka pranim teknik me flet poseduse kontrata te Noteri
Banesa ka kete renditje:
- qendrimi ditor, kuzhine dhe trapezari
- 3 dhoma gjumi
- depo
- banjo
- toalet
- koridori
- terasa
Qmimi eshte 800 euro per m2, qmimi i diskutushem

Agjensioni Dion
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim