Shitet banesa 44m2, dy dhomëshe në Ulpianë

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Dion Sot 11:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

62 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ulpianë
Sipërfaqe: 44 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 50 m² në katin e 3-të, në lagjen Ulpiana. Banesa gjendet në pjesën më të mirë të lagjes, ka afër shkollën fillore "Hasan Prishtina", Qendrën Spitalore, tregun, etj. Eshtë e renovuar komplet dhe e izoluar nga jashtë dhe brenda, ngrohje qendrore nga qyteti.
Banesa ka këtë organizim hapësirë me këtë renditje:
- dhomë dite me kuzhinë
- 1 dhomë gjumi
- banjo
- shpajzi
- koridori
- terasa
Banesa shitet me mobilje.
Qmimi është 62.000 euro, qmimi diskutohet.

Agjensioni DION
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956,
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dioni-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim