Shitet banesa 49.9m2 ne Lagjen e Spitalit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: HOLDING Dje 23:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: L.Spitalit
Sipërfaqe: 49.9 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 49.9m2 ne katin e 3-te dhe ne katin e 1-re ne Lagjen e Spitalit te CIMA Grup
Banesa poedon :
-Sallon
-Kuzhin
-1 dhome gjumi
-Banjo
-Ballkon

Qmimi 850 euro per m2
Banesa perfundon ne vitin 2016

PER TI KERKUAR BANESAT SHTEPIT TROJET TONA ME LEHT
NE KATRORIN "CFAR KERKON" SHTYPE : HOLDING


AGJENSIONI PER PATUNDESHMERI "HOLDING"
agjensioniholding@gmail.com
mobil044521055
mobil049521055
mobil044595979
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim