Shitet banesa 60m2,kati i 1-re me Flet Poseduse

Shitet nga: Nexhmi Mulolli Sot 11:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Mati 1
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 60m2, kati i 1-re, me garazh dhe bodrum, Pozhegu Brothers, Mati 1. Banesa eshte funksionale, kushtet jane shume te mira, uje 24h, kendin e lojrave per femije, parking per veture etj. Banesa ka keto hapesira :
- sallon me kuzhine e trapezari
- dhome e fjetjes
- banjo
- ballkon
- koridor
-depo {podrum 4.50m2
-garazhe per veture
Dokumentacion te rregullt, perkthimi te Noteri me flete poseduese.
Qmimi eshte komplet banesa bodrumi dhe garazha 45.000 euro

Agjensioni Dion
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
viber +37744147956
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim