Shitet banesa 61m2 kati i 7, EXDC 2 ne Kalabri

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Dion Dje 10:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

58 000 EUR   65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Kalabri
Sipërfaqe: 61 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ekskluzive 61m2 ne katin e 7-te, ne Kompleksin EXDC 2 te Rrethi i spitalit, ngjitur me TMK-ne dhe afer UBT-se, Kalabri. Banesa eshte e regjistruar ne kadaster, eshte leshuar ne vitin 2012 pronar prej fillimit. Objekti eshte i mirembajtur, ka lift shume cilesor, me ngrohje qedrore te qytetit nga Termokos. Banesa shitet e mobiluar komplet, ku (mobilet jane te reja) dhe momentalisht eshte e leshuar me qera. Banesa ka keto hapsira:
- sallon, kuzhine dhe trepezari
- 1 dhome e gjumit
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 58.000 euro, qmimi i diskutushem.

Agjensioni Dion Prishtine
044 147 956, 049 147 956, 038 520 063
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim