Shitet banesa 62m2 kati 2-te ne Qender

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Dion Sot 10:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

115 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Qender
Sipërfaqe: 62 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Bodrum
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ndërtim i vjetër në qendër prapa sheshit Zahir Pajaziti, afer Fakultetit Ekonomik dhe përballë Fakultetit të Arteve. Banesa ka 62,05 m2 me letra, kati i dytë, i fundit i ndërtesës, ndersa kulmi eshte me lartësi të madhe. Gjendet në një zonë të qetë të qendres, ka pamje të bukur në dy anë të qytetit, po ashtu edhe kulmin qe mund te shfrytezohet. Banesa ka kete renditje:
– salloni i madh
– kuzhina me trepezari
– trapezaria
– 2 dhoma te fjetjes
– shpajzi
– banjo
– 2 ballkona
– bodrum 20m2
Qmimi eshte 115.000 euro, i diskutushem.

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim