Shitet banesa 64m2 kati i 2 -të në lagjen Arbëria

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Dion Sot 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dragodan-Arbëri
Sipërfaqe: 64 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 64m², kati i 2-te, në lagjen Arbëria, ndërtim i Art Grup. Banesa ka pamjen nga qyteti dhe orientimi linjë e plotë. Banesa ka këtë renditje:
- sallon me kuzhinë
- dhomë e fjetjes
- banjo
- koridor
- ballkon i madh
Qmimi është 850 euro për m² qmim i diskutueshëm.

Agjensioni DION Prishtinë
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
viber 0037744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim