Shitet banesa 65 m² kati i 4 ne Qender te qytetit

Shitet nga: Agjensioni Dion 19 Sht 10:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Qender
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 3 dhomëshe 65 m² plus terasë 10 m² në katin e 4-të. Banesa është ndërtim i vjetër, gjendet afër Rektoratit, në qendër të Prishtinës dhe ka pamje fantastike të qendrës së qytetit nga terasa. Banesa ka këtë renditje :
- Sallon të madh
- Kuzhinë te madhe me trapezari
- 2 dhoma gjumi
- Koridor të gjatë
- Banjo
- Terasë
Lifti punon me rregull, qasje në parkingun dhe në hyrjen e ndërtesës kanë vetëm banorët përmes kartelave elektronike.
Banesa është e renovuar dhe poashtu ka bodrumin 5m2. Ka dokumentacion të rregullt (pronari i parë).
Çmimi: 110.500 € , (1700 € per m²)

Agjensioni Dion
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim