Shitet banesa 65m2 e mobiluar ne qender!Delta

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Delta Sot 06:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Qender
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banesen ne qënder te Prishtines shum pak e perdorur ( 20 m nga rruga Agim Ramadani) Banesa ka nje dhome, sallonin , kuzhinen , banjon , koridor dhe nje ballkon . Eshte e mobiluar dhe ka kuzhine moderrne .... Nxemjen e ka te instaluar (radiator) me rryme elektrike. Ka rroleta te brendshme dhe te jashtme alumini. Banesa gjindet ne katin e 5 ka ashesor funksional me qip 24 or. Ne cmim perfshihen te gjitha mobilet!Informata 044 249 654(viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim