Shitet banesa 65m2 te "4 Llullat"

Shitet nga: Omega 19 Tet 09:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

68 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: 4 "Llullat"
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 65m2 te "4 Llullat", banesa eshte ne katin e trete, ka dhome dite me kuzhine, dy dhoma te gjumit, banjo, ballkon. Ben nderrim edhe me ndonje banese me te vogel. Cmimi eshte 68.000 euro. Per me shume info na kontaktoni ne nr: 044 518 550 dhe 045 40 12 12.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim