Shitet banesa 66m2, kati i 2-te, lagje e Spitalit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Dion 22 Krr 13:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

46 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lagje e Spitalit
Sipërfaqe: 66 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 3 dhomshe 66m2, kati 2-te, ne lagjen e Spitalit. Eshte ndertim i ri, ka hapesire te shfrytezuar mire, nxemje qendrore me sistem gjerman dhe ujin 24 ore. Perbehet prej ketyre hapesirave:
- qendrimi ditor me kuzhine e trapezari
- 2 dhoma te fjetjes
- banjo
- koridor
- ballkon
Banesa shitet vetem me kuzhine.
Qmimi eshte 46.500 euro, i diskutushem.

Agjensioni DION
www.dion-ks.com
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim