Shitet banesa 67 m2,ne ndertesen e Rojallit.

Shitet nga: Begu 31 Gsh 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 67 m2
Komuna: Prishtinë
shitet banesa ne ndertesen e royalit 67.38 m2 ne dokument ne katin e peste edhe dy kate tjera jan mbi te te banushme me renditje salloni me kuzhine, dhoma e gjumit, koridor, banjo dhe ballkoni

Begu +377 44 911 357
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim