Shitet banesa 75m2, kati i 9-te, te Kurrizi

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Dion Sot 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dardania
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 75m2 ne katin e 9-te, ne lagjen Dardania mbi Kurriz. Banesa eshte ndertim i shtetit dhe pjeserisht e renovuar, eshte me tri nivele dhe ka kete renditje hapesirash:
Niveli i pare
- Ballkoni
- Paradhoma
- kuzhina me trapezari
Niveli i dyte
- salloni
- dhome gjumi
- depo, toaleti
- ballkoni
Niveli i trete
- dhome gjumi
- banjo
Banesa poashtu ka edhe bodrumin 4m2.
Qmimi eshte 85.000 euro, qmimi diskutohet.

Agjensioni Dion
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim