Shitet banesa 80m2, kati i pare, afer Qendres

Shitet nga: Agjensioni Dion Sot 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa e re 80m2, kati i 1-re, ndertim i ri afer Ambasades Zvicerane dhe qendres se qytetit. Banesa ka hapesire te shfrytezuar mire si dhe pozite shume te mire ne qytet. Ka kete renditje:
- salloni
- kuzhina me trapezari
- 2 dhoma te fjetjes
- banjo
- koridor
- 2 ballkona
Qmimi eshte 1000 euro per m2

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dioni-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim