Shitet banesa 83m2 në lagjen e Muhaxherëve

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Dion Sot 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lagje e Muhaxhereve
Sipërfaqe: 83 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 83m2, ne katin e 8-te, ne lagjen e Muhaxhereve, ndertim i El Construction - Derin Residence. Banesa eshte ndertim i ri dhe e gatshme per banim, ka hapesire te shfrytezuar mire dhe kete renditje:
- salloni me kuzhine
- 2 dhoma te fjetjes
- banjo
- koridor
- ballkon
Qmimi eshte 850 euro per m2.

Agjensioni Dion
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim