Shitet banesa 84m2 kati i 7-te ne lagjen Kalabria

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Dion Dje 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Kalabria
Sipërfaqe: 84 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 84m2, kati i 7-te, Trio Construction, ne lagjen Kalabria. Banesa ka orientim nga lindja, dokumentacion te rregullt.Banesa ka keto hapsira:
- qendrim ditor, kuzhine e trapezari
- 2 dhoma gjumi
- banjo
- shpajz
- ballkon
Parking te mjaftushem dhe gjelbrim.
Qmimi eshte 750 euro per m2, i diskutushem.

Agjensioni DION
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956,
viber: +37744147956956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim