Shitet banesa 90m2 kati i 4 te ne lagjen Tophane

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Dion Sot 13:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

79 000 EUR   115 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Tophane
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Super ofert Shitet banesa 3 dhomshe 90m2, kati 4-te, ne lagjen Tophane. Banesa eshte ndertim i ri, komplet e mobiluar,shume moderne, dhe funksionale. Banesa ka kete renditje :
- sallon me kuzhine bashke
- 2 dhoma gjumi
- banjo
- koridor
- ballkon
Banesa shitet e mobiluar me Smart Tv dhe mobilje te Ikea, simpo, gorenje etj.
Qmimi me mobile 79.000euro, qmimi diskutohet.

Agjensioni Dion
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
038 220 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
viber 0037744147956
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim