Shitet banesa 91m2 Bregun e Diellit te Standarti

Shitet nga: Omega 05 Qer 09:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

99 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 91 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 91m2 ne Bregun e Diellit, te STANDARTI.
Banesa eshte ne katin e peste, ka nje dhome dite, kuzhine, tri dhoma te gjumit, dy banjo, terase dhe garazhe.
Banesa eshte e mobiluer dhe e gatshme per banim.
Çmimi eshte 99000euro i negociueshem.
Na kontaktoni ne nr. 045401212 / 044518550
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim