Shitet banesa 95m2 ne lagjen Arberia

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: HOLDING Sot 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 95 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 95m2 ne katin e 1-re ne lagjen Arberi(Dragodan)te Dumnica Grup
Banesa posedon:
-Sallon
-Kuzhin
-2 dhoma gjumi
-Banjo
-Ballkon
-Wc
Banesa eshte ekstra e mobiluar dhe shitet komplet me mobilje
Qmimi 85000 euro

PER TI KERKUAR BANESAT SHTEPIT TROJET TONA ME LEHT
NE KATRORIN "CFAR KERKON" SHTYPE : HOLDING


AGJENSIONI PER PATUNDESHMERI "HOLDING"
agjensioniholding@gmail.com
mobil044521055
mobil049521055

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim