Shitet banesa luxoze 140m2 afer parkut Germi

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Dion 19 Sht 10:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Prishtine
Sipërfaqe: 140 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa luxoze 140m2, ne katin e dyte, afer parkut te Germise, mbrapa AUK-ut. Banesa eshte e punuar extra me gips profesional dhe ka ambient te qete. Ka kete renditje hapesirash:
- qendrimi ditor me kuzhine dhe trapezari
- 2 dhoma te fjetjes
- 2 banjo, high class jacuzzi
- paradhome
- koridor
- ballkon
Banesa ka nxemje qendrore dhe kondicioner. Shitet pa mobilje.
Qmimi eshte 75.000 euro.

Agjensioni Dion
044 147 956, 049 147 956, 038 220 063
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim