Shitet banesa në Bregu i Diellit (ILIRIA Building)

Shitet nga: Prishtina Estate 30 Mar 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

88 320 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 96 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne lagjen Bregu i Diellit qe ka 96m2 në kompleksin banesor (ILIRIA Building) . Banesa është në katin e parë dhe ka: sallon të madhe, kuzhinë, trapezari, 2 dhoma gjumi, 1 banjo, 1 WC, depo, ngrohje qendrore (me rrymë ), etj... Për më shumë na kontaktoni në këta Nr. telefoni ose ne web faqen tone.....

+377 (0) 45 77 44 77
+381 (0) 38 500 111
www.prishtinaestate.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim