Shitet banesa në Dardani

Shitet nga: Realcon 21 Pri 12:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

57 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa në Dardani kati i I-rë 39m2 ne dokument 65 në Shfrytezim Qmimi 57.000 euro.

Banesa posedon:


1 Sallon,
1 Kuzhinë,
2 Dhoma gjumi,
1 Banjo

Banesa ka flet poseduse dhe kryhet tek Noteri..


Agjensioni REALCON ne Prishtinë
Tel:
Viber Kontakt 045/882-888
049-405-591
038-221-554
e mail: realcon.pr@gmail.com
Gjindemi në rrugën "Luan Haradinaj nr.17"(përball policisë)
JU MIRËPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim